Zagorec slavio protiv Tršenjevke, visok poraz Gaja u Bistri

Odigrane su utakmice 27. kola III. HNL-središte

Odigrane su utakmice 27. kola III. HNL-središte. Krapinski Zagorec kao domaćin je dočekao Trešnjevku i ostvario pobjedu od 2:1. Gosti su poveli već u 1. minuti preko Tičaka, a stvari je na početak u 20. minuti vratio Završki pogotkom za 1:1. Samo dvije minute kasnije Franjić zabija za konačnih 2:1 i tri nova vrijedna boda Zagorca. Gaj je poražen od Bistre 4:0. Domaće je u vodstvo u zadnjoj minuti prvog dijela doveo Rašić. Utakmica je bila otvorena do 61. minute, a onda je prvo za 2:0 pogodio Budimir, da bi pet minuta kasnije na 3:0 povisio Grozdek. Konačnih 4:0 u 82. minuti postavioje Misimi.
Nakon 27. kola u vodstvu je i dalje Trnje koje je slavilo u gostima kod Vrapča, a s bodom manje drugu poziciju drži Jarun koji je u ovom kolu kod kuće preokrenuo protiv Karlovca 1919), dok je treći Kurilovec koji je remizirao kod petrinjske Mladosti). Nakon teškog poraza Lučkog kod Maksimira Zagorec je učvrstio četvrtu pozciju, dok je Gaj Mače pao na osmo mjesto.

Rezultati 27. kola:
ZAGOREC - Trešnjevka 2:1 (Završki 20', Franjić 22'/Tičak 1')
Bistra - GAJ MAČE 4:0 (Rašić 45', Budimir 61', Grozdek 66', Misimi 82')
Špansko - Ponikve 1:3 (Bajan 5'/Lojber 12', Bagarić 70', Banovec 89')
Vrbovec - Segesta 3:0 (D. Colarić 12' (11m), Martinović, Slišković)
Maksimir - Lučko 6:1 (Šaronja 29', 74', Krivec 46', 52', Krznar 78' (11m), Jovičević 86'/Žabec 55')
HAŠK 1903 - Dugo Selo 2:2 (Ristovski 21', Miloš 90'+3 (11m)/Slunjski 7', Čečura 79')
Mladost - Kurilovec 3:3 (Dumbović 21', Abramović 79', Filipović 90'+3 (11m)/Tolj 19', Bakula 41', Rajić 86')
Jarun - Karlovac 1919 2:1 (Baraban 45' (11m), Špišić 84'/Soldo 20' (11m))
Vrapče - Trnje 1:2 (Vukadin 74'/Lipovac 68', Husinec 73' (ag))