Zagorec KR odlično parirao prvaku

34. kolo III. NL-centar, Segesta – ZAGOREC KR 2:1

U posljednjem kolu III. NL-centar Zagorec KR poražen je na slavlju novog prvaka Segeste u Sisku rezultatom 2:1. Krapinčani su pružili dobar otpor prvaku, no u samoj su završnici ostali bez boda. Krajem prvog dijela domaće je u vodstvo od 1:0 doveo njihov najbolji strijelac Vlatko Martinović.

Stvari je na početak u 70. minuti iz kaznenog udarca stavio Krznar pogotkom za 1:1. I kada se činilo da će bod u Krapinu, Kukoč-Petarello je u zadnjoj minuti postigao pobjednički pogodak za domaće koji su tako pobjedom u 2:1 ostvarili svoju 24. pobjedu u sezoni i zasluženo osvojili naslov prvaka. Zagorec KR prvenstvno je završio na sedmom mjestu, s dva boda zaostatka za petpolasiranim Ponikvama.

SEGESTA – ZAGOREC KR 2:1 (1:0)

SISAK: Gradski stadion, GLEDATELJA: 150, SUCI: Komesar, Kupres i Bilić.

STRIJELCI: 1:0 Martinović 42', 1:1 Krznar 70' (11m), 2:1 Kukoč-Petarello 90'.

SEGESTA: Zrinščak, Zlatunić, Tsutida, Kopić (65' Solomun), Kesić (52' Đurić), Kapac, Bertina (73' Bičanić), Rendulić (52' Schmidt), Martinović (52' Đurak), Kovačević, Kukoč-Petarello. TRENER: Zoran Buinac

ZAGOREC KR: Mužina, Frinčić, Strabić, Brčić (60' Ružak), Topolovec, Turniški (60' Stiperski), Harrison, Šimunić, Krznar (90' Pavlić), Landripet, Hanžić (60' Brebrić). TRENER: Tihomir Šeperac