Za kraj prvog dijela sezona poraz kod vodećeg

3. HRL središte, skupina A: 11. kolo PPD Zagreb 2 – RK Bedekovčina 34:27

Rukometaši Bedekovčine odigrali su utakmicu 11. kola u 3. HRL središte skupina A. Bedekovčina je u zadnjem nastupu prije pauze gostovala kod vodećeg PPD Zagreba 2. Bedekovčina se odlično držala u prvom poluvremenu. Istina, domaćin je bio u vodstvu, ni nije se uspijevao odlijepiti značajnije. Bili su na tri razlike, pa se Bedekovčina vratila u egal, pred kraj je bilo i plus 4 (15:11), no Jus je u zadnjim trenutcima prvog dijela zabio 15. gol Bedekovčine za 17:15 domaćina na odmoru. I u nastavku se dobrom dijelom Bedekovčina držala, pa je u 37. minuti golom Jurine stigla na samo gol zaostatka (21:20), no više od toga nije išlo. U zadnjih 10 minuta PPD Zagreb 2 ipak dolazi do sigurne prednosti i na kraju konačnih 34:27. Bedekovčinu su predvodili Dejan Končić sa 10 i Karlo Jurina sa 7 golova, dok je za domaćine najviše golova, osam, zabio Roko Bodrožić. Bedekovčina na pola sezona drži peto mjesto sa 12 bodova, a nastavak prvenstva je u veljači 2023. godine.

PPD ZAGREB 2 – RK BEDEKOVČINA 34:27 (17:15)