Visoka i uvjerljiva pobjeda Gaja nad Lukavcem

Gaj je otvorio 2. kolo III. HNL-središte

Na otvaranju 2. kola III. HNL-središte Gaj je izborio uvjerljivu pobjedu protiv Lukavca od 4:0. Sasvim zasluženo. Gosti jednostavno nisu mogli parirati raspoloženom Gaju. U 11. minuti Gaj je poveo nakon kornera Haramusteka koji je u pogodak glavom pretvorio Vukadin. Na 2:0 povisio je Kotarski odlično uposlen dubinskom loptom Šabana u 27. minuti. Do kraja poluvremena na asistenciju Kovačića Cvrtila je precizno gađa za 3:0 u 41. minuti. Potez utakmice vidjeli smo u 52. minuti kada je Postonjski odlično pronašao Cvrtilu, a ovaj iz prve silovitim udarcem postavio konačnih 4:0. Gaj je u potpunosti dominirao, a njegova pobjeda mogla je biti još jače izražena.

Prekinut je promet državnom cestom Bjelovar-Daruvar (DC5) u mjestu Končanica, zbog prometne nesreće. PRIVREMENA REGULACIJA PROMETA .A2 Zagreb-Macelj: -do 15.studenog zbog radova sanacije mosta CONEC na 19.+270 u smjeru Zagreba zatvoreni je...