Tri poraza zagorskih predstavnika

4. NL – središte 26. kolo

Nije to bio dobar dan za zagorske predstavnike u 4. NL središte. U subotu je odigrano 7 od 9 utakmica 26. kola, a sva tri zagorska predstavnika koja su igrala doživjela su poraze. Tondach je poražen u Kutinu, gdje je HNŠK Moslavina slavila sa čak 6:1.Vrlo rano Lončarević i Cvrtila doveli su domaćine do 2:0, Sedlar je u 41. minuti vratio Tondach u igru, no već dvije minute kasnije Kostović diže na 3:1, da bi u nastavku još jednom Kostović i dva puta Cerovečki zabili za konačnih 6:1. Stubica je povela kod Rugvice preko R. Glavača u 31. minuti, ali za preokret domaćina u nastavku su pogodili Benković u 57. i Hrga u 80. minuti. Straža se hrabro sa samo 13 igrača držala kod lidera Ravnica, u 52. minuti ostala bez Križanca, a pola tek u 81. iz penala. Zabio je Špičić. Mladost u Zaboku u nedjelju dočekuje zadnji Banovac, a još će igrati Odra i Gradići. Ravnice i dalje imaju velikih 8 bodova prednosti pred Lukavcem, Tondach je na 8., Stubica na 9. Mladost na 11., a Straža na 16. mjestu.

Zbog prometne nesreće na Jadranskoj magistrali (DC8) u mjestu Šmrika vozi se naizmjence, jednim trakom. Promet je pojačan na većini cesta u smjeru mora, a gužve su i na većini graničnih prijelaza pa vozače pozivamo na dodatni oprez i strplj...