Oslabljeni Tondach tijesno poražen od Zagreba

4. NL – središte 23. kolo: Tondach – Zagreb 1:2

U 23. kolu 4. NL središte Tondach je dočekao Zagreb. Utakmica je igrana u srijedu i stigla je nakon boda koji je 4 dana ranije Tondach osvojio kod Odre. Bila je to dobra provjera za Tondach, jer Zagreb je čvrsta ekipa s 3. mjesta prvenstvene ljestvice. Tondach je pak u ovaj susret ušao s 8. mjesta. Tondach je bio izostankom važnih igrača. Već dulje nema Marija Čehulića, a obrana je bila osakaćena izostankom Jurice Hendije, pa i Roberta Jurine, koji bi ga vjerojatno zamijenio na stoperu. No domaćini su krenuli hrabro i bolje, pa je Frtalj već u 8. minuti promašio zicer, nakon izvrsnog proigravanja Pasaričeka. Gosti su pak iz prvog ozbiljnijeg dolaska pred gol domaćina, u 17. minuti poveli. Glavom je nakon ubačaja iz slobodnjaka zabio Regović. No, na izjednačenje nije trebalo dugo čekati. Već u 20. minuti Pasariček je nakon ubacivanja s desne strane zakucao pod prečku za 1:1, rezultat, kojim se otišlo na odmor. U nastavku Zagreb preuzima inicijativu i u 66. minuti nakon ubačaja s desne strane Dominiković pogađa za 1:2. U samoj završnici Tondach je pokušao stići do izjednačenja, no Zagreb je sačuvao vodstvo i pobjedu.