Sutra u Zaboku veliki derbi Mladost Zabok-Ravnice: ‘Dat ćemo sve od sebe za pobjedu’
Sutra u 10 sati u okviru 12. kolu IV. NL-središte Zagreb skupina A snage će u derbiju odmjeriti Mladost Zabok i Ravnice. Utakmica je to koja plijenu punu pažnju. Mladost Zabok druga je na ljestvici s 24 boda, a Ravnice su vodeće s 25 bodova i jedina su momčad koja do sada nije doživjela poraz. Uz ove dvije momčadi i Golubovec svakako trebamo tražiti jesenskog prvaka ove lige.
Zabočani su nakon sjajnog niza upali u malu krizu, pa su tako u 9. kolu pretrpjeli prvi i jedini poraz od Španskog, a u prošlom su kolu na gostovanju kod Zagreba uzeli bod. U posljednje dvije utakmice najefikasnija momčad lige s 33 gola nije postigla pogodak. S druge strane Ravnice u derbi ulaze pobjedom protiv Blata od 2:0. Odlično je to posložena momčad u kojoj su svakako najopasniji Ivan Abramović i Filip Rihtar.
Trener Bartolić će na raspolaganju imati sve igrače i sigurno je da će oni učiniti sve da se vrate natrag na vrh.
-Dat ćemo sve od sebe za pobjedu u velikom derbiju protiv trenutno vodeće momčadi lige. Nije tajna da mi težimo prvom mjestu i naslovu prvaka na kraju sezone. Pozivam sve gledatelje da nam daju podršku na putu prema pobjedi-riječi su trenera Mladosti, Drage Bartolića.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
