Straža u uzvratu sačuvala veliku prednost i potvrdila plasman u 4. NL središte

Podsjetimo, još u srijedu NK Straža je sa velikih 5:1 protiv Ogulina zakoračila prema 4. NL središte u sezoni 2019/20. U današnjem uzvratu Straža je rutinski sačuvala prednost. Iako su domaćini poveli u 21. minuti, nakon autogola Marija Serdara, Straža je u nastavku izjednačila. U 62. minuti zabio je Borna Vidiček. Domaćini su uspjeli stići do pobjede, koju je osigurao Marko Poljak u 83. minuti, no to naravno nije bilo dovoljno. Straža je samo potvrdila završetak sjajne sezone, i sa ukupnih 6:3 osigurala 4. NL središte.

Miljenko Kunštek, trener NK Straža: ''U dvije utakmice kad se gleda bilo smo puno bolji protivnik. I u Ogulinu smo mi bili ti koji smo imali više od igre, no nismo imali mirnoće i nedostajao nam je zadnji pas. Da smo imali mirnoće, vjerujem da bi dobili sličnom razlikom kao i u prvoj utakmici. Ovako smo izgubili nakon jednog autogola, i pobjedničkog gola u smiraj utakmice. No, sve u svemu obje su utakmice pokazale da smo puno bolji takmac i da smo zasluženo prošli'' – komentirao je drugu ili bolje reći obje utakmice Kunštek i bacio pogled na budućnost. ''Sad moramo vidjeti kaj smo. Moramo dovesti određena pojačanja i moramo prionuti poslu, ozbiljnom poslu, ako mislimo konkurirati za gornji dom 4. NL središte. ''