Sigurna pobjeda Radoboja

U Radoboju odigran prvenstveni susret 5.kola 2. ŽNL Radoboj – Milengrad 2005

U Radoboju je istoimeni klub u 5. kolu prvenstvenog kola 2. ŽNL ugostio Milengrad i nakon uvjerljive igre slavio 3:1.

Od samog početka susreta vidjelo se da je domaćin kvalitetniji suparnik iako u prvih nekoliko minuta gosti su stvorili nekoliko poluprilika koje je obrana domaćina i golman Hrvoj to uspješno otklonio.

Prekretnica je nastala u 35. minuti kada je iz opravdano dosuđenog jedanaesterca Vuzem donio vodstvo Radoboju. Već tri minute kasnije David Švaljek odlično koristi izvanredno dodavanje Topolovca i izbija sam pred Dugana, golmana gostiju, te lakoćom pogađa mrežu gostiju, da bi u 43. minuti Topolovec lucidno pogodio malu mrežicu gostujućeg gola. Rezultatom iz 43. minute otišlo se na odmor.

Drugo poluvrijeme ponudilo je više uzbuđenja jer bilo je – jedan poništen gol ( Radoboja ) i dosuđena dva jedanaesterca za goste. Prvi  jedanaesterac opravdano je dosuđen petnaestak minuta prije kraja susreta te je eventualnim pogotkom susret mogao ući u neizvjesnih petnaestak minuta. No, mladi vratar domaćih Hrvoj sigurno je obranio ne loš udarac Svornika. Jednu minuta prije kraja susreta to nije uspio jer sigurni izvođač jedanaesterca za goste bio je Sokser postavivši konačan rezultat: Radoboj - Milengrad 2005. (3:1)

Radoboj – Milengrad 2005 ( 3:1 )

Radoboj – Igralište NK Radoboja. Gledatelja: 50. Sudac: Željo Tuđa (Zabok ).

Strijelci: 1:0 Vuzem ( 35 – 11m ); 2:0 D. Švaljek ( 38 ); 3:0 Topolovec ( 43 ); 3:! Svornik ( 89 – 11 m ).

Radoboj: Hrvoj, Tušek, F. Švaljek, Potočki, Mikša, D. Švaljek, Smrečki, Vidović, Topolovec, Škrlecm Šalković. Još su igrali: Cerovec, Fruk, Valjavec, Pernjek, Krsnik, Vuzem.

Milengrad 2005: Dugan, Đavrljan, Šamec, Švec, Sedlar, Galina, Svornik, Habajec, J. Vnučec, Škrapec – Runjak, Sokser. Još su igrali: Hublin, Mešnjak, Čačko, M. Vnučec.