Boronjek donio pobjedu za oproštaj od lige

3. NL – centar: 34. kolo: Dinamo (OO) – Tondach 0:2

• Petar Boronjek .JPG

Petar Boronjek

U 34. kolu 3. NL Centar Tondach je gostovao kod Dinama (OO). Za kraj sezone i za oproštaj od lige stigla je još jedna lijepa pobjeda od 2:0 kod Dinama u Odranskom Obrežu. Sve je riješeno u par minuta početkom nastavka, a junak pobjede bio je Petar Boronjek. On je u 52. minuti zabio za 1:0, da bi šest minuta kasnije pogodio i za konačnih 2:0. Tako je Tondach sezonu završio sa dvije pobjede, što je ipak prekasno buđenje, no barem je dokazao može. Bila je to sezona, koju je obilježila neobična jesen gotovo bez domaćih utakmica. Pa iako je na proljeće to 'nadoknađeno' ostaje činjenica da je to i te kako utjecalo na rezultate Tondacha, koji će u novoj sezoni ponovno igrati u 4. NL središte skupina A.