Savate klubovi 'Đidara' Zabok i Krapina u Zagorje donijeli 4 zlata, 4 srebra i 4 bronce!
Protekle subote u austrijskom Weizu održano je Svjetsko klupsko prvenstvo na kojem se natjecanje odvijalo u dvije discipline – combaut i assaut – na kojem su nastupili i klubovi iz naše Županije – ¨SK Krapina i SK „Đidara“ Zabok. Zagorski predstavnici natjecali su se u disciplini assaut. Na prvenstvu je sudjelovalo oko 170 natjecatelja iz 37 klubova i 17 zemalja.
Zagorski klubovi postigli su odlične rezultate te su u svoje vitrine arhivirali čak 12 medalja a ukupno se borilo 14 boraca – četiri zlata, četiri srebra i četiri bronce.
SK "Đidara" Zabok prijavio je troje natjecatelja, te su postigli slijedeće rezultate: Martin Dvorski ( senior +85kg ) osvaja zlato; Luka Šoštarić (kadet -45kg) osvaja zlato i Ema Jerneić (kadetkinja -35kg) osvaja srebro.
SK Krapina prijavio je 11 natjecatelja, te su postigli slijedeće rezultate: Petra Marija Poslončec (kadetkinja -35kg) osvaja zlato; Luka Mikša (kadet +75kg) osvaja zlato; Karla Poslončec (kadetkinja -50kg) osvaja srebro; Branko Lovrić (junior -70kg) osvaja srebro; Adrijan Mlakar (senior -75kg) osvaja srebro; Petar Borovečki (junior -65kg) osvaja broncu; Marin Mlakar (kadet -70kg) osvaja broncu; Teo Žepec (kadet +75) osvaja broncu i Fran Jarnjak (kadet -60kg) osvaja broncu. Nažalost, Luka Jarnjak i Fran Horvat nisu uspjeli proći kvalifikacije.
Zamolili smo trenera i predsjednika Savate kluba Krapina Karla Pernjeka da nam kaže dojmove sa natjecanja: - Veoma kvalitetno natjecanje, organizacija na visokom nivou. Ovo je naš prvi "izlet" izvan granica naše države. Prezadovoljni smo s rezultatima, te imam samo riječi hvale za svoje natjecatelje. Zahvaljujem se i ekipi Đidre koja je uskakala kad smo imali više borbi u isto vrijeme, ali na različitim borilištima te im čestitam na rezultatima“.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
[FOTO i VIDEO] U Zaboku otvoren prvi McDonald's u Zagorju! Pogledajte kako izgleda
PROMETNA NESREĆA: Auto sletio s ceste i završio na krovu
Usvojen županijski proračun za 2026. godinu: 'Najveći je od kada postoji KZŽ'
AKTUALAC: Županijska skupština donijela burnu raspravu o otpadu, požarima i solarnim elektranama
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
