Sara Rivetti osvojila turnir

U BJELOVARU ODRŽAN 12. KUP GRADA BJELOVARA U STOLNOM TENISU

U Bjelovaru je održan 12. Kup Grada Bjelovara u stolnom tenisu. Stolno teniski klub Zagorec Krapina bio je nazočan sa svojim igračima na turniru gdje se natjecalo 49 stolnotenisačica i 40 stolnotenisača u kategorijama na kojim su nastupili i članovi STK Zagorec Krapina, vodio ih je trener Branko Krkalo..

Sam turnir bio je iznimno jak jer nastupili su svi igrači iz TOP 20 Republike Hrvatske.

Najuspješnija je bila Sara Rivetti koja je u konkurenciji najmlađih kadetkinja osvojila turnir bez izgubljenog seta pobijedivši u finalu prvakinju Hrvatske, Karla Ivčić iz STK Sv. Jakov Jadranovo, rezultatom 3:0.  Sara Rivetti ovom se pobjedom primakla bodovno na nekoliko bodova razlike te polako ali sigurno „ugrožavajući“ prvakinju.

Ostali članovi – Stella Presečki, Lovro Posilović i Vilim Posilović – također su postigli zapažene rezultate. Tako je Sara Posilović igrajući u kategoriji više ispala tek u osmini finala kao i Lovro Posilović. U kategoriji najmlađih kadeta Vilim Posilović izgubio je svoj susret u osmini finala.