Samo Stubica pobijedila od zagorskih predstavnika

4. NL – središte 20. kolo

Odigrano je danas kompletno 20. kolo 4. NL središte. Od zagorskih predstavnika, samo je Stubica pobijedila i to sa 3:2 Savu Strmec. Mladost Zabok je u Slunju odigrala 1:1, a gol za Zabočane za vodstvo u 31. minuti postigao je Christian Borac. Za domaćine je izjednačio u 50. minuti Bauman. Straža je u derbiju začelja poražena 1:2 od Banovca. Gosti su poveli preko Gomaza u 30. minuti, izjednačio je Pavić u 38', a za pobjedu je zabio Savić eurogol u 61. minuti. Utakmicu je obilježilo i čak 11 žutih i 2 izravna crvena kartona, i na kraju veći sukob u 75. minuti, u koji su se umiješali i neki izvan ograde, pa je utakmica u 77. minuti i prekinuta.

Tondach je gostovao kod vodećih Ravnica i izgubio 1:3, gol za Tondach zabio je Karlo Frtalj. Od ostalih rezultata recimo da je Lukavec slavio na teškom gostovanju kod Zagreba sa 1:0 pa drži priključak sa Ravnicama. Odra je svladala treći Dinamo OO, a Gradići su bili bolji od Sutle Laduč 2:0. Zelina je nakon dvije pobjede kod Zagoraca, poražena doma od Moslavine 1:2, dok su Rugvica Sava 1976 i Croatia Hrastje igrali 1:1. Ravnice i Lukavec su se odvojili, od zagorskih predstavnika Mladost je na 6. mjestu sa 28 bodova, koliko ima i 9. Stubica, dok je Tondach na 10. mjestu sa 27 bodova. Straža je na predzadnjem mjestu sa 15 bodova, samo dva više od Banovca.

Donosimo sve današnje rezultate, strijelce i trenutnu ljestvicu.