Stubica nakon preokreta do tri boda

4. NL – središte 20. kolo: Stubica – Sava Strmec 3:2

U 20. kolu 4. NL središte Stubica je dočekala Savu Strmec. Stubica je u proljeće krenula s dva domaća poraza, no onda je stigla pobjeda kod Banovca 4:0, koja je vratila samopouzdanje, pa se na Veliku Subotu u Donjoj Stubici očekivala dobra predstava domaćina u utakmici protiv Save Strmec. No, u utakmicu su bolje krenuli gosti, bili agresivniji, prvi na lopti i zasluženo stigli do vodstva u 30. minuti, preko Moštaka. No, vrlo brzo u nastavku, već u 52. minuti, nakon udarca Strabića i obrane Kavčića, Korman je odbijanac pospremio u mrežu za 1:1. U 63. minuti, nakon oduzete lopte Koletić se sam sjurio prema golu gostiju i rutinirano pogodio za 2:1, potpuni preokret Stubice, koji je svojim drugim golom u 70. minuti, nakon sjajne lopte Drempetića potvrdio Korman. No, gosti su u 86. minuti smanjili na 3:2, nakon što je kontru u gol pretvorio Držić. No, jedan od junaka domaćina bio je i golman Đurđek, koji je obranio nekoliko udaraca, a u 89. pravi zicer Držiću s 3-4 metra.