Ristovski pogodio u samoj završnici za sva tri boda

10. kolo III. NL-centar, Dinamo OO - GAJ MAČE 0:1

Odlična serija Gaja se nastavlja. U posljednjih pet kola nogometaši iz Mača ostvarili su tri pobjede i dva remija uz gol-razliku 8:2. U ovom su kolu kao gosti u Odranskom Obrežu odnijeli sva tri boda protiv Dinama i tako se probili već na četvrtu poziciju.

Bila je to čvrsta i tvrda utakmica s malo pravih šansi. U prvom dijelu tek po jedna prijetnja na svako strani, no ni Bencetić na jednoj, kao i Šaban na drugoj strani nisu bili precizni. U nastavku u 65. minuti Sambol daje odličnu dubinsku loptu iz zadnje linije za Šabana koji izlazi sam pred domaćeg vratara, ali puca pokraj gola. Sjajnu prigodi imaju i domaći u 73. minuti kada nakon greške Deaka odigravaju brzu kontru, no i Bencetić poput Šabana puca pokaj gola iz idealne pozicije. I kad se već očekivalo da će mreže mirovati u 90. ,minuti u kaznenom prostoru domaćih srušen je Šoštarić, no samo trenutak kasnije na loptu nalijeće Ristovski i "eurogolom" postavlja konačnih 0:1 za tri nova boda Gaja.

DINAMO OO - GAJ MAČE 0:1 (0:0)
ODRANSKI OBREŽ: igralište O. Obrež, GLEDATELJA: 100, SUCI: Petričević, Jović i Radić.
STRIJELAC: 0:1 Ristovski 90'.
DINAMO OO: Šolčić, Smith, Ndao, Maričević, Kasumović, Vedriš, Puntar, Ćorić (81' Pršir), Bencetić (89' Pavlović), Adamić, Grgić (72' Kostelec). TRENER: Dario Zanić
GAJ MAČE: Babić, Ristovski, Tepšić, Posotnjski, Sambol, Haramustek, Šaban (90'+3 Dačnik-Kovačić), Aščić, Deak (74' Komorski), Kovač, Kovačić (46' Šoštarić). TRENER: Dejan Glavica