Remi Gaja kod Save Strmec

Utakmica s malo prilika završila je rezultatom 1:1

Na nogometnom igralištu SC Lazina u Strmcu Samoborskom odigran je pripremni ogled domaćeg četvrtoligaša Sava Strmec i Gaj Mača. Utakmica s malo prilika završila je rezultatom 1:1. Gaj je dan ranije imao težak kondicijski trening, što se sigurno odrazilo na njegovu igru. U 25. minuti Gaj Mače je poveo prekrasnim pogotkom Haramusteka iz slobodnog udarca s dvadesetak metara udaljenosti, a konačnih 1:1 postavio je Grofelenik u 65. minuti utakmice.
Trener Vladimir Tuweg od prve ja na travnjak poslao slijedećih jedanaest igrača: Bobinec, Postonjski, Deak, Biškup, Sedak, Vukadin, Haramustek, Kovačić, M. Benčić, Rihtar, Šaban, a s klupe su u nastavku ušli: Horvat, Strahonja, Sambol, Krpanec, T. Benčić, Čehulić, Cvrtila, Kotarski, Bajsić, Krznar i Kipa.