Prvi Extreme breg race dobio svog kralja i kraljicu brega

Utrka je vodila od starta kraj stadiona krapinskog nogometnog kluba do cilja kod planinarske kuće na Strahinjčici

U subotu 22. lipnja održano je 1. izdanje Extreme breg race utrke na stazi koja je vodila od starta kraj stadiona krapinskog nogometnog kluba do cilja kod planinarske kuće na Strahinjčici. Staza je dužine od 3,4 km, a nastupiti se moglo u elitnoj i rekreativnoj kategoriji. Na dionici koja je zahtjevala izniman napor po toplom i sparnom vremenu postignuti su sljedeći rezultati.

U elitnoj kategoriji pobijedio je Nikola Smolić (0:24:12), 2. mjesto osvojio je Tomislav Filipčić, a 3. Tomica Lešković.

U ženskoj konkurenciji pobijedila je Petra Jakopović (0:30:59), dok je 2. mjesto osvojila Martina Combaj.

Na rekreativnoj utrci pobijedio je Mario Horvat (0:29:06), 2. mjesto osvojio je naš Miljenko Hmelina, a 3. Nino Burek.

U ženskoj konkurenciji u rekreativnoj kategoriji pobijedila je Marta Puljek (0:48:46) iz Tk Maraton Krapina, dok je 2. mjesto osvojila Ivanka Horvat.

- Zahvaljujemo svim natjecateljicama i natjecateljima koji su nastupili na 1. izdanju Extreme breg race utrke - poručili su organizatori.