Prva pobjeda Toplica 1, prvi poraz Bedexa 2

Odbojka, 3. HOL sjever: 6. kolo: Bedex 2 – Totovec 1 0:3; Kaštel 2 – Toplice 1 2:3

Odigrano je i 6. kolo u 3. HOL sjever. Bedex 2 je u ovom kolu dočekao Totovec 1. Bio je to mali derbi jer je Totovec 1 došao sa samo jednim porazom Bedexu 2, koji je imao sve pobjede. No, Totovec je stigao do 3:0 pobjede i nanio tako prvi poraz Bedexu 2. Po setovima je bilo 25:21, pa dva puta po 25:14. Iako izgleda rezultatski uvjerljivo, utakmica je bila zanimljiva, a gošće su se za većinu poena morale dobro potruditi. Za Bedex 2 igrale su: Lucija Prančić, Iva Gorički, Marta Vurnek, Dorotea Prančić, Laura Mrkoci, Ema Ocvirek, Marta Lež, Gabriela Vurnek, Ema Jambrek (kap.), Rea Herceg, Lucija Mrkoci; trenerica: Ivana Čehulić.

Toplice 1 u ovom su kolu gostovale Kod Kaštela 2 i stigle do prve pobjede. Domaće su odbojkašice dobile prva dva seta sa 25:15 i 25:20. No tada se u trećem setu vodi neizvjesna borba, i set završava u drami na razliku 27:25 za Toplice 1. To je prelomilo utakmicu, jer Toplice 1 dolaze brzo do četvrtog seta sa 25:16 i na tom pozitivnom valu uzimaju i peti set 15:12, za prvu pobjedu u sezoni. Za Toplice 1 nastupile su: Vida Bastić, Eva Macan, Ana Poljak, Nikolina Posarić, Antonija Pozaić (kap.),Hana Preis, Korina Sedak, Ana Sedak Benčić; trener Robert Halapir. Bedex 2 je na 2. mjestu sa 10 bodova, Toplice 1 su devete sa 2 boda. U 7. kolu Bedex 2 gostuje kod ekipe Plavi 2, a Toplice 1 dočekuju Kitro Varaždin 3.