Prečko preokrenulo prednost Mladosti od dva gola

3. kolo IV. NL-središte Zagreb - skupina A

• Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

Zanimljiva se utakmica odigrali u Prečkom gdje su u sklopu 3. kola IV. NL-središte Zagreb - skupina A snage odmjerili istoimeni domaćin i Mladost Zabok. Zabočani su do 51. minute vodili s 2:0, a onda je domaćin prvo za samo osam minuta anulirao tu prednost, da bi u posljednjim trenutcima utakmice došao do sva tri boda.

U 25. minuti Škrlec dubinskom loptom pronalazi Hrastinskog koji izlazi sam pred Klanjčića i rutinirano zabija za 0:1. Zabočani su pomalo sretno zabili za 0:2 u 49. minuti nakon što se lopta od vratara Klanjčića odbila prvo u V. Kotarskog, a od njega u mrežu. Samo dvije minute kasnije Đurić koristi nesporazum Mlinarića i Tarle i smanjuje na 1:2. Stvari su se vratile na početak kada je Jurčić nakon ubačaja s lijeve strane zakucao loptu pod prečku za 2:2. Zakuhalo se u 61. minuti i na travnjaku i na tribinama. Braća Benčić krenula su u naguravanje s polovicom momčadi Prečkog, a epilog je taj da su obojica dobila žuta kartone, kao i Kolak u domaćoj momčadi. Na tribini je sve srećom sve prošlo laganim naguravanjem. I kad su se već svi pomirili remijem ponovno Jurčić koristi ubačaj s lijeve strane i svojim drugi pogotkom u posljednjim trenutcima utakmice postavlja konačnih 3:2.

Zabočani tako nakon tri odigrana kola imaju omjer od jedne pobjede i dva poraza.

PREČKO - MLADOST ZABOK 3:2 (0:1)

ZAGREB: igralište Prečkog, GLEDATELJA: 50, SUCI: Jakobašić, Lekšić i Milačić.

STRIJELCI: 0:1 Hrastinski 25', 0:2 V. Kotarski 49', 1:2 Đurić 51', 2:2 Jurčić 57', 3:2 Jurčić 90'+4.

PREČKO: Klanjčić, Kolak (75' Matić), Jaković, Župan, Omeragić (79' Bočvarov), Baltić, Đurić, Cho (46' Stanišak), Stipić, Jurčić, Jakovljević. TRENER: Stipe Tokić

MLADOST ZABOK: Mihovilić, Ma. Benčić, Šoštar (60' Košćak), Turk, V. Kotarski, Tarle, Tumpić (60' Mi. Benčić), Škrlec (60' Tomek), Tepuš, Hrastinski (90' Krajačić), Mlinarić. TRENER: Kristijan Mitrečić