POTVRĐENO: Petković i Pjaca raskinuli ugovore s Dinamom
Bomba iz Maksimira! Dva standardna igrača i hrvatska reprezentativca Marko Pjaca i Bruno Petković raskinuli su ugovore s Dinamom. Agent obojice igrača potvrdio je tu informaciju za 24sata.
- Da, istina je, obojica su danas raskinuli ugovore s Dinamom - rekao je Ivan Cvjetković.
Dugo se nagađalo kakvu bi budućnost dvojica mogla imati, a informacije iz neslužbenih izvora tvrdile su da su igrači imali sastanak sa Zvonimirom Bobanom. On je Petkoviću rekao da ga vidi kao novog vođu Dinama, vjerovao je da će stasiti napadač pristati na nove uvjete ugovora za dobrobit kluba koji je zbog neosvajanja prvenstva financijski uzdrman. Navodno mu je rekao i da će mu plaća, ako njegov učinak i rezultati Dinama budu dobri, rasti, odnosno, da će mu ponuditi novi ugovor na više godina. Petković u Dinamu navodno ima 1,2 mil. eura godišnje.
Kako smo već ranije pisali, sastanak je loše završio, došlo je do prepirke, a legenda hrvatskog nogometa poručila je napadaču "modrih" da više nikada neće zaigrati za Dinamo.
Što se tiče Pjace, situacija nije izazvala veliku pompu. Kao i sa svim igračima čiji neto ugovor prelazi milijun eura, Boban je sjeo za stol s njim, ali dogovor nije postignut. Dvojac će ovog ljeta moći slobodno potražiti novi angažman. Neslužbeno saznajemo da će Dinamo isplatiti igračima 50 posto ugovora za sljedeću sezonu.
Ovo je nastavak rezova koje Boban odlučno provodi. Prvi korak bio je neproduljenje ugovora Stefanu Ristovskom. Makedonski bek proveo je četiri sezone u Dinamu, a klub je na kraju sezone odlučio da se rastanu. Zatim je Danijel Zagorac dobio "slobodne papire", a na pragu odlaska nalazi se i Arijan Ademi.
Jedini igrač čiju sudbinu zasad nitko ne dovodi u pitanje, a ima ugovor veći od milijun eura neto, jest Josip Mišić. Veznjak predstavlja stup Dinamova vezna reda, ali Boban je već doveo igrača koji bi mu trebao biti zamjena. Riječ je o Dejanu Ljubičiću, koji je prošao liječnički pregled i u Maksimir stiže u transferu vrijednom 1,3 milijuna eura.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nova tragedija u Zagorju: Jedna osoba smrtno stradala
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
LIJEPA VIJEST: U OB Zabok rođena 21 beba, ovo su njihove majke
Toplinski val dolazi svome kraju: Evo gdje će biti kiše i pljuskova
Jurnjava: Kroz Veleškovec 117 km/h, a kroz Dubrovčan 134 km/h
U kući pronađeno tijelo muškarca, na mjestu događaja uhićena jedna osoba
Kaos na cestama: Pogledajte gdje su već sad kilometarske kolone
Dubrava Zabočka ponovno postaje središte mirisa domaćeg pekmeza: Stiže 5. Zagorska pekmezijada
[FOTOGALERIJA] Oroslavje slavi svoj dan: ‘Pred nama je još puno posla. Obećavam samo jedno – delali bumo’
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
