Porazi Stubice i Tondacha, Straža i Mladost Zabok igraju danas

4. NL – središte 28. kolo

Jučer je odigrano 6 utakmica 4. NL središte, a na terenu su bile i dvije zagorske ekipe, obje u gostima i obje su doživjele poraze. Obje su gostovale kod top 5 ekipa. Stubica je poražena kod trećeg Zagreba 1:4, dok je Tondach izgubio kod četvrtog Dinama OO 0:2. Stubica je dobro stajala na poluvremenu. Dominiković je doveo Zagreb u vodstvo u 32. minuti, no u 44. je R. Glavač izjednačio. No, u nastavku F. Medić u 52. i 68., te Čavala između toga u 62. minuti pogađaju za konačnih 4:1. Tondach je oba gola primio u završnicama. U 45. minuti za 1:0 Dinama zabio je Rebernjak, a za konačnih 2:0 u 88. pogodio je Ćorić. Na vrhu većih promjena nije bilo, jer su prve četiri ekipe zabilježile pobjede. Osim spomenutih Dinama i Zagreba, koji su na 4. i 3. mjestu, vodeće Ravnice u gostima su minimalno pobijedile Rugvicu Savu 1976., dok je Lukavec sa 2:0 slavio protiv zadnjeg Banovca. Preostala dva zagorska predstavnika igraju danas. Mladost će u Zaboku u 10 sati dočekati Sutlu Laduč, a Straža u popodnevnom terminu gostuje kod Odre. Preostaje još i utakmica između Moslavine i Save Strmec. Evo rezultata, strijelaca i ljestvice.

Vremenski uvjeti povoljni su za vožnju. Promet je povremeno pojačan na cestama u smjeru mora, no vozi se bez poteškoća i zastoja. Večeras, 19./20. lipnja od 22:00 sata do 06:00 sati zbog radova u tunelu Učka vozit će se uz privremenu regulaci...