Poraz Zagorca, bodovi domaćinu

U TREĆEM KOLU 2 NL KRAPINSKI ZAGOREC GOSTOVAO U HRVACAMA

U trećem prvenstvenom kolu 2. NL krapinski Zagorec gostovao je u Hrvacama kod istoimenog domaćina i pretrpio poraz 2:0.

Bilo je to prvo gostovanje Zagorca u ovom prvenstvu te je bilo zanimljivo vidjeti kako će reagirati mladi igrači Zagorca na gostovanju koje je iziskivalo i dugotrajnu vožnju do Cetinske krajine, istovremeno bio je to susret susjeda na prvenstvenoj ljestvici koji su bili izjednačeni u svim dijelovima prvenstvene ljestvice osim u rubrici broj primljenih golova gdje je Zagorec „bolje stajao“.

Nije to bila utakmica s previše velikih prilika već tvrda i borbena, ali je domaćin iskoristio svojedvije prilike dok Zagorec nije imao izgledniju priliku već nekoliko poluprilika koje nisu iskorištene. Tako su Hrvace do vodstva došle u 25. minuti kada je Kelez s lijeve strane ubacio loptu na drugu stativu gdje je čekao Luetić koji glavom pogađa za 1:0.

Zagorec je bio potpuno neutraliziran tijekom svih 90 minuta, odlično je djelovala defenziva domaćina, tako da prave prijetnje po gol domaćina zapravo nije ni bilo, dakako, ako izuzmemo rijetke dalekometne pokušaje.

Točku na i u sudačkoj nadoknadi postavio je Jandrek te upisao konačni rezultat na semaforu Hrvace 2. Zagorec 0.

Četvrto prvenstveno kolo Zagorec igra u subotu, 16,30 sati, na svom terenu protiv Bjelovara.

Hrvace – Zagorec  2:0 (1:0)

Hrvace – Igralište u Hrvacama. Gledatelja: 200Sudac: Davor Ješić (Sisak)
Strijelci: 1:0 Luetić (25.), 2:0 Jandrek (92.)
Hrvace: Brdar, Matanović, Kukoč, Bilić, Vučković (od 71. Kekez), Luetić (od 73. Jandrek), Ljubić, Klepo, Škarić (od 73. Botić), Bakić (od 85. Botica), Kelez (od 85. Zovko). Trener: Grgica Kovač

Zagorec: Bruči, Braun, Jug (od 46. Kolar), Kožić (od 60. Strabić), Smrekar, Majcenić (od 77. Matković), Kulenović (od 60. Galić), Karković, Landripet, Sunagić (od 65. Bračević), Cetina.). Trener: Sven raić