Poraz Stubice

U 18. kolu IV. NL-središte Zagreb-skupina A, Stubica je poražena kod Španskog rezultatom 3:1. Bila je to utakmica u kojoj su za Stubicu debitirala dva Japanca, stoper Taiyo Toyoda i vezni igrač Fujino Kazuya, a puno je više pokazao Toyoda. Upravo je on u 26. minuti odličnom dugom loptom pronašao Mar. Landripeta koji izlazi sam pred domaćeg vratara i rutinirano zabija za 0:1. U 31. minuti nakon igranja rukom u šesnaestercu Stubice sudac Šandrk dosuđuje kazneni udarac kojeg u pogodak za 1:1 pretvara Sekulić. Samo pet minuta kasnije domaći vode. Nakon centaršuta Alvareza Karajković pogađa gredu, na odbijenu loptu nalijeće Sekulić i efektno pogađa za 2:1. U 71. minuti Špansko ubacuje dugu loptu u kazneni prostor Stubice, promašuje ju vratar Rajilić, a Miškulin pogađa praznu mrežu za konačnih 3:1. Stubica se tada otvorila, a domaći su u samoj završnici kreirali dvije opasne kontre, no rezultat se nije promijenio.

ŠPANSKO - STUBICA 3:1 (2:1)

ZAGREB: igralište Špansko, GLEDATELJA: 50, SUCI: Šandrk, Marić i Mlinac.

STRIJELCI: 0:1 Mar. Landripet 26', 1:1 Sekulić 31' (11m), 2:1 Sekulić 36', 3:1 Miškulin 71'.

ŠPANSKO: Hadžiselimović, Lojber (82' Drenški), Alvarez, Taritaš (82' Gorski), Pavlek (59' Z. Sabljić), A. Sabljić (59' Vidović), Anić, Sekulić, Grubšić (72' Živković), Karajković (59' Miškulin), Topić. TRENER: Vedran Perić

STUBICA: Rajilić, Čekolj, Božić (46' Starjački), Toyoda, Matuša (73' Maček), Pešec, Stojak (46' Štok), Mar. Landripet, Mat. Landripet, Korman (49' Kazuya). TRENER: Damir Srebačić