Mladost poražena u Sesvetskom Kraljevcu

Nakon remija na startu prvenstva protiv Španskog, Mladost je poražena u 18. kolu IV. NL-središte Zagreb - skupina A od Sesvetskog Kraljevca rezultatom 2:1. Zabočani su odigrali dobro prvo poluvrijeme, ali nažalost nisu bili konkretni. Već u 10. minuti dobro puca  Kotarski, ali njegov udarac zaustavlja vratnica. Nakon kornera Kotarskog u 22. minuti odlično skače Lešković, ali njegov udarac glavom zamalo je neprecizan, nakon što je Jurić-Bare odletio "u prazno". U 35. minuti dobro iz slobodnog udarca prijeti Ocvirek, Jurić-Bare odbija na nogu Škrleca koji pogađa vratnicu.

Mladost je imala prvu šansu u nastavku preko Drempetića  u 47. minuti kojeg su milimetri dijelili od pogotka. I onda domaći su poveli u 53. minuti. Dugi aut izveo je Jelić, dolazi do nesporazuma Mihovilića i Ocvireka, što koristi Patrun i glavom sprema loptu u praznu mrežu za 1:0. Samo dvije minute kasnije Škrlec je okružen s tri domaća igrača, sudac Abaz propušta dosuditi prekršaj, što domaći koriste i kreiraju kontru koju izlaskom na Mihovilića u pogodak za 2:0 pretvara Jurić. Mladost je stiskala i u 87. minuti nakon ubačaja Bezjaka Benčić produžuje loptu do Krajačića čiji udarac prolazi domaćem vrataru kroz noge i odsjeda u mreži za 2:1. Imao je u sudačkoj nadoknadi dobru situaciju nakon dodavanja Drempetića Hrastinski, ali je previše oklijevao i bodovi su ostali u Sesvetskom Kraljevcu.

SESVETSKI KRALJEVEC - MLADOST ZABOK 2:1

SESVETSKI KRALJEVEC: igralište Sesvetski Kraljevec, GLEDATELJA: 50, SUCI: Abaz, Lasić i Lekšić.

STRIJELCI: 1:0 Patrun 53', 2:0 Jurić 55', 2:1 Krajačić 87'.

SESVETSKI KRALJEVEC: Jurić-Bare, Pajvot (75' Vavra), Barić, Obadić (75' Antunović), Benić, Matijević, Jelić, Patrun (61' Jug), Pavlović, Marić (81' Krnjić), Jurić (61' Klišanin). TRENER: Nikola Pustak

MLADOST ZABOK: Mihovilić, Ocvirek, Mi. Benčić (89' Hrastinski), Turk, Kotarski, Tarle, Črnjević (81' Bezjak), Drempetić, Škrlec (81' Poslek), Lešković, Šoštar (68' Krajačić). TRENER: Stjepan Poljak