Poraz Gaja kod Maksimira

3. NL centar – 7. kolo

Jučer je odigrano kompletno 7. kolo 3. NL centar. Gaj Mače je gostovao kod Maksimira. Gaj nikako do dohvati koji bod u gostima. I u ovu su utakmicu loše ušli i praktički već od šeste minute utakmica je usmjerena na domaću stranu. Naime, u četvrtoj minuti nakon auto gola Perice Ivetića, Maksimir je stigao do početnog, vodstva, koje je već u šestoj minuti Filip Hodak podebljao na 2:0. Do odmora nije bilo golova, a onda je još u ranoj fazi nastavka utakmice riješena, kada je u 51. minuti Bruno Batistić zabio za 3:0. Do kraja Dino Cvrtila je u 66. minuti smanjio na 3:1. Gaj drži 13. mjesto sa sedam bodova, samo dva manje od zadnjeg HAŠK-a 1903, a u nedjelju u 8. kolu dočekuje Samobor. Bodovi se sad već čine kao nužnost, jer Samobor je na jednoj poziciji više od Gaja sa istom brojem bodova. Na vrhu je i dalje Vrapče bez poraza, bod manje ima Karlovac.

Evo svih rezultata jučerašnjeg kola, strijelaca i ljestvice, kao i parova 8. kola.