Poraz Bedekovčine kod Moslavca

3. HRL središte, skupina A: 7. kolo RK Moslavac – RK Bedekovčina 23:21

• Marko Mohač

Marko Mohač

Rukometaši Bedekovčine odigrali su utakmicu 7. kola u 3. HRL središte skupina A. Bedekovčina je gostovala kod Moslavca. Utakmica je počela u izjednačenoj igri. Domaćin je uglavnom imao minimalnu prednost, no  Bedekovčina je držala priključak a u 16. minuti je i povela (5:6). No, domaćin je nekako mic po mic izborio solidnu prednost na poluvremenu 13:9. Nastavak je počeo odlično za Bedekovčinu, koja sa tri uzastopna gola dolazi na smao minus 1. No, nakon time-auta domaćini opet dižu prednost, negdje na polovici nastavka na plus 5, da bi na pet minuta do kraja stigli i na činilo se nedostižnih 22:16. No, Bedekovčina se ne predaje i u manje od tri minuta zabija četiri gola, pa stiže na 22:20. No, ostalo je još samo 90-tak sekundi u kojima potpun povratak nije bio moguć. Ivo Žilić i zadnjem domaćem napadu zabija za 23:20, da bi Tibor Turković iz sedmerca nakon isteka vremena pogodio za konačnih 23:21. Domaćine je predvodio Zvonimir Žilić sa 9 golova, a kod Bedekovčine Marko Mohač je zabio 6, a Tibor Turković 5 golova. To je tek druga pobjeda Moslavca, a četvrti poraz Bedekovčine, koja ostaje u sredini ljestvice sa 6 bodova. U 8. kolu Bedekovčina dočekuje Slogu Novoselec-Križ

RK MOSLOVAC – RK BEDEKOVČINA 23:21 (13:9)