Pobjeda Zagorca, poraz Gaja

3. HNL – središte 31. kolo

Jučer su odigrane utakmice 31. kola 3. HNL središte. Zagorec je u Krapini io uvjerljiv protiv Kurilovca sa 5:0, pa mu se na 3. mjestu približio na samo 2 boda. Trostruki strijelac bio je Smrekar koji ja zabio prva dva gola za Zagorec, u 8. i 14. minuti, te je završio posao u 88. za konačnih 5:0. Uz njega zabili su još Hoić u 43. i Kanceljak u 78. minuti. Gaj je dva puta vodio kod Trešnjevke, da bi u završnici ostao bez ijednog boda. Već u 2. minuti Postonjski je zabio za 0:1, da bi s bijele točke u 9. minuti izjednačio Josipović. No, Šaban je u 29. minuti ponovno doveo Gaj do vodstva i sa 1:2 se otišlo n odmor. No, Gaj je u završnici pokleknuo. Burić je najprije u 84. minuti izjednačio, da bi u 1. minuti sučeve nadoknade zabio za pobjedu Trešnjevke. Na vrhu je razmak između Jaruna i Trnja ostao isti, 3 boda, i jedni i drugi su pobijedili. U 32. kolu u subotu Zagorec gostuje kod Karlovca, Dok Gaj u nedjelju dočekuje Mladost iz Petrinje. Evo rezultata 31. kola, strijelaca i ljestvice.

Vremenski uvjeti u većem dijelu zemlje povoljni su za vožnju. Zastoji su povremeno mogući na dionicama gdje traju radovi. Vozače upozoravamo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. A1 Zagreb-Split-Ploče: -do 30. lipnja između...