Pobjeda Ravnica u Zaboku

Na gostovanju kod zabočke Mladosti slavili su rezultatom 2:0

Nogometaši Ravnica zasluženo su došli do pobjede u 32. kolu IV. NL- središte Zagreb. Oni su na gostovanju kod zabočke Mladosti slavili rezultatom 2:0 i tako su na korak do osvajanja naslova. Goste je u vodstvo od 0:1 već u 5. minuti iz kaznenog udarca doveo Špičić. Konačnih 0:2 postavlja glavom Vučić u 72. minuti. Bila je to utakmica s malo pravih prilika, ali s puno trke i taktičkog nadmudrivanja u čemu su se bolje snašli kvalitetniji gosti, koji su istovremeno bili i znatno čvršći i agresivniji što im je na kraju i donijelo uspjeh.

Vremenski uvjeti u većem dijelu zemlje povoljni su za vožnju. Zastoji su povremeno mogući na dionicama gdje traju radovi. Vozače upozoravamo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. A1 Zagreb-Split-Ploče: -do 30. lipnja između...