Pobjeda Odre u Donjoj Stubici

Stubica je poražena u utakmici 27. kola IV. NL-središte na svom travnjaku od Odre rezultatom 1:2

Stubica je poražena u utakmici 27. kola IV. NL-središte na svom travnjaku od Odre rezultatom 1:2. Gosti su puno bolje ušli u susret, dominirali su tijekom cijelog prvog poluvremena i stvorili 4-5 dobrih šansi od kojih su iskoristili jednu Kljajića već u 8. minuti kada je rutinirano matirao domaćeg vratara Đurđeka. Da nevolja za domaće bude još veća u 29. minuti isključen je njihov kapetan Dario Matuša zbog dva žuta kartona. Unatoč tom hendikepu Stubica je u nastavku zagirala znatno bolje i već u 48. minuti izjednačila na 1:1 preko Čekolja nakon kornera Strabića s desne strane. Imali su Stubičanci još poneku dobru priliku, no u 84. minuti rastužio ih je Luter koji zabija sam i neometan s tri metra udaljenosti za konačnih 1:2, nakon što ga je odlično poslužio Kljajić.