Pobjeda i poraz Bedekovčine

3. HRL središte, skupina A: 1. kolo RK Bedekovčina – RK Trnje 33:26, 2. kolo: Bedekovčina – Odema 25:30

Krenula je nova sezona u 3. HRL središte skupina A, u kojoj igra i Bedekovčina. Prva dva kola Bedekovčina je odigrala u domaćoj dvorani, a učinak je polovičan. U 1. kolu stigla je startna pobjeda protiv Trnja. Bila je to utakmica, koju je Bedekovčina otvorila serijom 6:0, a iako se Trnje približilo, na odmor se otišlo sa 17:14. U nastavku domaćini održavaju, pa i povećavaju prednost i pobjeda niti u jednom trenutku nije dolazila u pitanje, a završilo je sa konačnih 33:26. Bedekovčinu su predvodilo Dejan Končić sa 9 i Karlo Jurina sa 8 golova. Više od polovice gostujući golova zabio je Jakov Brnić – 14. U 2. kolu Bedekovčina je u svojoj dvorani dočekala Odemu. I u toj utakmicu domaćini su dobro ušli u utakmicu i poveli sa 3:0, pa sa 5:1. No Odema se olako vraćala i do odmora ne samo preokrenula, nego otišla na velikih plus 7 (10:17). U nastavku, više-manje igralo se gol za gol, ekipe su naviše dva gola postigle u seriji, osim Bedekovčine, koja je pred kraj imala seriju 3:0, no to je bilo dovoljno za malo smanjenje rezultata na odmoru, pa je završilo 25:30.  Marko Mohač zabio je 8 golova, Končić je dodao 7, a Jurina 6. Goste je predvodio Matej Štajnkler sa 11 golova. U 3. kolu Bedekovčina, koja drži 5. mjesto sa dva boda, gostuje kod ekipe Maksimir - Pastela 2, koja je bez bodova nakon dva kola.

RK BEDEKOVČINA – RK TRNJE 33:26 (17:14)