Pobjeda Gaja u trening utakmici protiv Varteksa

Tek što se krenulo u nastavak na lijevoj su strani kombinirali Haramustek i Deak, lopta je na kraju stigla do Cvrtile koji preciznom prizemnom dijagonalom postavlja konačnih 1:2

Na igralištu s umjetnom travom u Hraščici snage su u trening utakmici odmjerili domaći trećeligaš Varteks i Gaj iz Mača. Razigrani i rastrčani Gaj bio je puno bolji protivnik i na kraju je zasluženo pobijedio rezultatom 2:1, a ta je prednost mogla biti i veća da su napadači kluba iz Mača bili malo precizniji u završnici. Gaj je osobito dominirao u prvom dijelu kada su njegovi igrači brzim i preciznim dodavanjima lako stizali do protivničkog gola i redali brojne šanse. Napokon u 42. minuti za 0:1 pogodak je postigao Brlečić, odmjerenim udarcem s udaljenosti oko 10 metara. No samo minutu kasnije Kukec oštrim udarcem s ruba kaznenog prostora sprema loptu u mrežu iza leđa Bobinca za 1:1. Tek što se krenulo u nastavak na lijevoj su strani kombinirali Haramustek i Deak, lopta je na kraju stigla do Cvrtile koji preciznom prizemnom dijagonalom postavlja konačnih 1:2. Iako je trener Tuweg u 60. minuti zamijenio osam igrača, igra Gaja nije padala, a lijepim potezima na sebe su pažnju skrenuli mladi igrači, prije svih Krznar, ali i Kovačić, Benčić i Čehulić. Sve u svemu bilo je to jedno odlično izdanje Gaja, koji je znatno ubrzao igru u odnosu na jesenski dio prvenstva.