Pobjeda Bedexa 2

Odbojka, 3. HOL sjever: 14. kolo: Bedex 2 – Vinica 1 3:1; Ivanec 2 – Toplice 1 odgođeno

Odigrano je i 14. kolo u 3. HOL sjever. Bedex 2 je dočekao Vinicu 1. Bila je to vrlo uzbudljiva utakmica, posebice u prva tri seta, a otišla je na stranu domaćih odbojkašica. Sva tri prva seta završila su sa dva razlike. Bedex dobio je prvi sa 26:24, drugi je pripao gošćama, bilo je 25:27, a treći opet Bedexu 2 sa 25:23. To kao da je opustilo domaće djevojke, koje četvrti set dobivaju sa 25:15, za konačnih 3:1. Za Bedex 2 igrale su: Lucija Prančić, Iva Gorički, Marta Vurnek, Dorotea Prančić, Laura Mrkoci, Ana Sedak Benčić, Ema Ocvirek (kap.), Gabrijela Vurnek, Rea Herceg, Lucija Mrkoci; trenerica: Ivana Čehulić. Toplice 1 trebale su gostovati kod Ivanca 2 ali je utakmica odgođena. Bedex 2 na ljestvici drži četvrto mjesto sa 20 bodova, dok su Toplice jedan na devetom mjestu sa četiri boda. U 15. kolu Bedex 2 gostuje kod Totovca 1,  a Toplice 1 dočekuju Kaštel 2.