Pobjeda Bedexa 1, poraz Toplica 1

Odbojka, 3. HOL sjever: 7. kolo: Bedex 1 – Kaštel 2 3:0, Vinica 1 – Toplice 1 3:1

Odigrano je i 7. kolo 3. HOL sjever u kojoj se natječu i dva zagorska kluba. Nakon što su zagorski derbi odgodili, u 7. kolu zagorske su ekipe odigrale sa polovičnim uspjehom. Bedex 1 stigao je do još jedne domaće pobjede, ovaj puta protiv ekipe Kaštel 2 i to sa čistih 3:0. Prvi set domaće su igračice dobile 25:13, u drugom je bilo malo više borbe, ali je završio 25:19 za Bedex 1, a treći je bio najneizvjesniji, no opet je završnica pripala domaćim odbojkašicama, koje su slavile sa 25:23. Za Bedex 1 igrale su: Ema Jambrek, Iva Gorički, Lucija Prančić, Sara Balen, Barbara Kovač (kap.), Marija Srebak, Lucija Mrkoci, Lea Herceg, Lana Pripeljaš, trenerica Ivana Čehulić. Toplice 1 su pak gostovale kod Vinice 1. Prvi set dobile su domaće odbojkašice sa 25:20. Drugi je otišao do dramatične završnice, u kojoj su se bolje snašle gošće i slavile sa 26:24. No, to nije pokolebalo domaće odbojkašice, koja ipak naredna dva seta osvajaju sa velikom razlikom, oba sa po 25:14. Za Toplice 1 igrale su: Ivana Prežigalo (kap.), Veronika Mužar, Leona Šoštarko, Ana Poljak, Matea Popović, Dora Halapir, Lana Horvatiček, Vida Bastić i Monika Kozjak; trener Dario Zagvozda. Na ljestvici Bedex 1 drži treće mjesto sa 12 bodova, ali i utakmicom manje, dok su Toplice 1 na sedmom mjestu sa 7 bodova i utakmicom manje. U 8. kolu Bedex 1 gostuje u derbiju kod Ludbrega 1, dok Toplice 1 dočekuju Plavi 2.