Pobjeda Bedekovčine

3. HRL središte, skupina A: 20. kolo: RK Bedekovčina – RK Metalac 2 32:26

Rukometaši Bedekovčine u 20. kolu 3. HRL središte skupina A dočekali su Metalac 2 i stigli do pobjede 32:26. Bedekovčina je bolje krenula u utakmicu, odmah na početku stigla do 5:1 i praktički tu razliku zadržala do poluvremena, na koje se otišlo sa 15:11. U nastavku gosti odmah na početku rade seriju od tri gola pa dolaze na 15:14, pa kada se Bedekovčina odvaja opet na 19:15, novom serijom dolaze na 19:18. No, slijedeće odvajanje Bedekovčine bilo je presudno i na kraju domaćini dolaze i do konačnih plus šest (32:26).  Za Bedekovčinu 11 golova postigao je Dejan Končić, a devet Karlo Jurina, dok je Marin Jozak za goste zabio devet golova. U 21. kolu Bedekovčina, koja na ljestvici drži šesto mjesto sa 22 boda, gostuje kod Zagorice

RK BEDEKOVČINA – RK METALAC 2 32:26 (15:11)