Olimpovke poobjednice C finala Ekipnog PH
Na Korčuli održano C finale Ekipnog prvenstva Hrvatske
Na 25-metarskom bazenu "Gojko Arneri" u Korčuli održano je Ekipno C finale PH u plivanju za plivačice i plivačice. Ženska plivačka ekipa u sastavu: Jana Pavalić, Emma Horvat, Hana Blažević i Nadja Gorupić pod vodstvom trenera Ivice Androića okitila se naslovom prvakinja Hrvatske i pobjednica C finala PH. To znači da će se Olimpovke od iduće sezone natjecati u rangu B. Za ovaj su veliki uspjeh zasigurno bile motivirane prošlo tjednim uspjehom klupske muške ekipe koja se plasirala u elitni A rang, a kako rang A i rang B svoju završnicu održavaju paralelno, moći će bodriti jedni druge.
Nakon dvodnevne završnice na kojoj se plivalo jedanaest individualnih diciplina i dvije štafete plivačice Olimpa Zabok imale su na kontu 12.533 boda. Drugo mjesto osvojio je Čakovečki plivački klub s 11.738 bodova, a treća domaća KPK Korčula s 11.474 boda.
Ovaj uspjeh plivačice PK Olimp-Zaboka ostvarile su predanim timskim plivanjem i međusobnim bodrenjem, a i ovaj su puta združenim snagama dostojno i sportski predstavljale Krapinsko-zagorsku županiju, Grad Zabok i svoju plivačku bazu ''Terme Tuhelj''.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nesreća u Zagorju: Četiri osobe Hitna odvezla u OB Zabok
Tužna vijest: Preminula ugledna hrvatska liječnica (44)
Stiže novi šok: Evo koliko bi od utorka moglo koštati gorivo u Hrvatskoj
Zagorec (58) nasjeo na oglas na društvenoj mreži: Ostao bez više od 100 tisuća eura!
[FOTO] Teška nesreća: Vatrogasci morali rezati vozilo kako bi izvukli unesrećene
Stiže promjena vremena: Božarov otkriva kakvno nas vrijeme čeka ovog vikenda
Dnevni horoskop: Neočekivane situacije mogle bi promijeniti tijek dana
Život se konačno poboljšava za 2 znaka nakon 3. travnja: Mjesec u Vagi donosi stabilnost
FOTOGALERIJA: U Svetištu Majke Božje Bistričke počeli obredi Svetog Vazmenog trodnevlja
U vremenu ratova i straha, svećenik iz Zagorja ima jasnu poruku: ‘Život je pobijedio smrt’
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
