Odlični Gaj slavio protiv Lučkog

Nogometaši Gaja odigrali su odličnu nogometnu utakmicu u 18. kolu III. HNL-središte i na svom  su travnjaku i više nego zasluženo pobijedili favorizirano Lučko rezultatom 2:0. Odličnu igru u prvom dijelu Gaj je okrunio pogotkom glavom Cvrtile u 31. minuti na ubačaj Postonjskog s desne strane. Domaći su bili bolji i u nastavku, iako su od 55. minute igrali bez opravdano isključenog Maloče koji je u 20 sekundi dobio dva žuta kartona i ostavio svoju momčad na cjedilu, što se tako iskusnom igraču ne smije događati. No, ta se brojčana prednost nije vidjela, dapače Gaj je i dalje bio opasnija momčad. U  71. minuti nakon ubačaja Deaka iz slobodnog udarca s lijeve strane, Šaban je najviši u skoku i glavom postavlja konačnih 2:0, za veliko i zasluženo slavlje Gaja, kojeg je odlično u domaćem debiju s klupe vodio trener Vladimir Tuweg. Ovom drugom uzastopnom pobjedom Gaj je preskočio Lučko i popeo se na šesto mjesto na ljestvici.

Kolnici su mjestimice mokri ili vlažni i skliski od kiše na cestama u Istri i Dalmaciji. Pojačan je promet na gradskim prometnicama i obilaznicama, a povremeni zastoji mogući na cestama gdje traju radovi. Vozače upozoravamo da prilagode brzinu i n...