Odlična igra krapinskog Zagorca u gostima kod favoriziranog Bjelovara

U 19. kolu Druge Supersport nogometne lige krapinski Zagorec gostovao je u Bjelovaru kod istoimene momčadi i nakon dobre igre iznandio favoriziranje domaćine odigravši 1:1 uzevši jedan bod.

Poveo je Zagorec u 24. minuti golom Christian da bi domaćin izjednačio u 40. minuti golom Martića.

U drugom poluvremenu mreže su ostale netaknute a ovaj bod dobiva na težini znajući da je Zagorec od 64. minute igrao sa igračem manje - isključen Harrison nakon drugog žutog kartona.

Bila je ovo odlična igra Zagorca, pogotovo u prvih 45 minuta, koja može razveseliti navijače klub.

Zagorec je igrao u slijedećem sastavu : Bruči, Landripet, Bračević, Cruce - Carcy, Čondrić, Harrison, Jug, Dunić, Krznarić, Smrekar i Christian. Još su igrali: Adžić, Kanceljak, Barišić , Ružak