Nove pobjede Bedekovčine i Zagorca
Mini rukomet
Nastavljena je sezona u mini rukometu za zagorske klubove. U nedjelju je u Zaprešiću na rasporedu bilo treće okupljanje u Mini rukometnoj ligi ZRS-a za dječake i djevojčice. RK Bedekovčina je odigrala dvije utakmice, protiv Dinama Zagreb i protiv Dubrave Zagreb i slavila u obje, u prvoj sa 9:7, a u drugoj sa 9:6.
Za Bedekovčinu su igrali: Jan Petek, Patrik Lacković, Kais Mikulec, Martin Novosel, Fran Fabijan Cankovski, Erik Vurnek, Michael Novosel; trener Denis Mikulec. Zagorec je pak u muškoj kategoriji također odigrao dvije utakmice protiv Metalca 3 i Zaprešića 2 i obje izgubio 4:10 i 6:13.
Za Zagorec su igrali: Toni Haramina, Matej Presečki, Tomi Hudi, Fran Đurić, Petar Klasić, Gabriel Kušer, a pomogle su i im i djevojčice Tena Bucifal, Laura Pintar, Dora Belošević Nika Markovina u prvoj, te Laura Pintar i Cvita Gregurović u drugoj utakmici. Trenerica: Ana Čiček Golub. Na ljestvici Bedekovčina drži sedmo mjesto sa osam, a Zagorec 19. mjesto sa tri boda. U konkurenciji djevojčica natječe se Zagorec i na ovom je okupljanu odigrao dvije utakmice. Protiv Mladosti Sv. Martin završilo je 7:7, dok je protiv Lokomotive Zagreb Zagorec pobijedio 9:8. Za Zagorec su igrale: Dora Belošević, Tena Bucifal, Stefani Leljak, Nika Markovina, Laura Pintar, Borna Mladić, Cvita Gregurović ; trenerica: Ana Čiček Golub. Zagorec drži treće mjesto sa devet bodova.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
Božarov objavio novu prognozu za Zagorje, evo kada stižu kiša i pljuskovi
Veliki uspjeh: Hrvatska u finalu Eurosonga nakon napete polufinalne večeri!
Preokret 20. svibnja mijenja sve: 3 znaka rješavaju obiteljski problem i dobivaju neočekivan novac!
Teška nesreća: Autom sletio na gradilište, vozač prevezen u Opću bolnicu
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
