Nova pobjeda Bedexa 1, poraz Toplica 1

Odbojka, 3. HOL sjever: 12. kolo: Ivanec 3 – Bedex 1 0:3; Kitro Varaždin 2 – Toplice 1 3:0

Protekloga je vikenda odigrano 12. kolo 3. HOL sjever, u kojem se natječu dva zagorska kluba. Vodeći Bedex 1 imao je teško gostovanje kod Ivanca 3. No, zapravo ništa odbojkašicama Bedexa 1 nije teško i ponovno su stigle do sigurne pobjede 3:0. Prvi set bio je najneizvjesniji, a Bedex 1 dobiva ga sa 25:13. U drugom je bilo 25:19, a svaku sumnju odbojkašice iz Bedekovčine otklanjaju u trećem setu, koji dobivaju sa 25:22. Za Bedex 1 igrale su: Iva Gorički, Lucija Prančić, Sara Balen, Barbara Kovač (kap.), Monika Kozjak, Marija Srebak, Lucija Mrkoci, Rea Herceg, Lana Pripeljaš, trenerica Ivana Čehulić. Novom pobjedom samo je potvrđeno vodeće mjesto na ljestvici sa 29 bodova. U 13. kolu Bedex 1 dočekuje drugoplasirani Totovec 1 u velikom derbiju. Totovec 1 ima šest bodova manje, ali i utakmicu manje iz ovog kola, koju će odigrati u srijedu protiv Ludbrega 1.

Poraz Toplica 1

Toplice 1 su pak gostovale kod Kitro Varaždina 2 i izgubile 0:3. Domaće su odbojkašice bile sigurne u sva tri seta, i sa 25:17, 25:15 i 25:18 stigle do čiste pobjede. Za Toplice 1 igrale su: Ines Đurđan, Leona Šoštarko, Matea Popović, Lana Horvatiček, Dora Halapir (kap), Ana Poljak, Ivana Prežigalo, Veronika; trener Dario Zagvozda. Toplice drže 8. mjesto sa 9 bodova, a u 13. kolu gostuju kod Kaštela 2.