Nova pobjeda Bedekovčina

3. HRL središte: 8. kolo: RK Bedekovčina – RK Moslavac 26:22

Rukometaši Bedekovčine su u 8. kolu 3. HRL središte dočekali Moslavac. Gosti su bolje krenuli u utakmicu i poveli sa 6:2. No to se Bedekovčina trgnula i kreće povratak, pa već do odmora vodstvo prelazi na stranu domaćina. Bilo je i plus dva, no na odmor se otišlo sa 12:11. U nastavak Moslavac izjednačava, ali Bedekovčina serijom od tri gola odlazi na 15:12 i nekako do završnice održava prednost, koja najviše ide do plus pet (21:16), no Moslavac se u 55. minuti ponovno približava na dva razlike (23:21). No, tada Mohač, Jurina i Turković sa tri uzastopna gola rješavaju pitanje pobjednika, a u zadnjoj minuti gosti postižu zadnji gol na utakmici za konačnih 26:22.  Po običaju Bedekovčinu je predvodio Patrik Končić sa 13 golova, Karlo Jurina je dodao 4. Kod gostiju Fran Čižmar zabio je 9 golova. Na jako zgusnutoj tablici Bedekovčina je 8. mjestu sa 10 bodova, ali npr. treća Sloga SV ima samo dva boda više. U 9. kolu Bedekovčina gostuje baš kod Sloge SN.

RK BEDEKOVČINA – RK MOSLAVAC 26:22 (12:11)

BEDEKOVČINA: Dvorana SŠ Bedekovčina; GLEDATELJA: 70

SUCI: Pavo Jurkić i Antonija Konjar (oboje Velika Gorica)

BEDEKOVČINA: Pavetić, Turković 2, Srebačić, Martinić, Mohač 3, Majer, Skočaj, Jambrek, Sinković, Petrovečki 1, Končić 13(5), Kelemen, Jurina 4, Pripeljaš 2, M. Kuleš 1; treneri L. Mlinarić i D. Mikulec