Mladost Zabok i Straža do boda

4. NL – središte 28. kolo

Jučer su odigrane preostale tri utakmice 4. NL središte. U jutarnjem terminu Mladost je u Zaboku ispustila vodstvo 2:0 na poluvremenu, pa je Sulta Laduč stigla do 2:2. Straža je pak u predvečerje gostovala kod Odre i također stigla do boda. Domaćini su poveli u 39. minuti, kada je zabio Luter. No u uzbudljivoj završnici Straža je iz kaznenog udarca u 87. minuti poravnala, a zabio je Marko Pavić. I domaćini su imali penal i to u 2. minuti sučeve nadoknade ali su ga promašili, pa Straža dolazi do boda. Ovim bodom Mladost se podignula na 8. mjesto, sa 37 bodova, koliko ima i 9. Tondach, dok je Stubica na 10. mjestu sa bodom manje. Straža je nakon ovog kola na 17. mjestu sa 24 boda. Naime u 3. današnjoj utakmici Sava Strmec je sa 5:2 slavila kod Moslavine pa je preskočila Stražu U 29. kolu Straža dočekuje Zagreb, Stubica Zelinu, a Tondach Croatiu Hrastje, dok će Mladost u goste Gradićima. Evo rezultata 28. kola, strijelaca i ljestvice.