Mladost remizirala u Svetoj Klari

U utakmici 14. kola IV. NL-središte Zagreb - skupina A, u Svetoj Klari su domaći Polet i Mladost Zabok odigrali utakmicu bez pobjednika koja je završila rezultatom 1:1. Zabočani su odlično odigrali prvo poluvrijeme nakon kojeg su vodili 0:1, ali ta je prednost trebala biti i znatno veća. Jedini pogodak u prvom poluvremenu postigao je Nikola Krajačić koji nakon odličnog pasa Škrleca promiješao domaću obranu i zabio vodeći pogodak za goste. Mladost je osim pogotka stvorila još 3-4 izgledne prilike, a najizglednija je bila ona odličnog Nike Škrleca čiji je udarac sjajno obranio domaći vratar Kovač. Nastavak je počeo s dvije prilike Kotarskog, a onda su domaći pomalo preuzimali inicijativu koju su okrenuli izjednačujućim pogotkom za 1:1 u 71. minuti nakon što je Vojnović s lijeve strane odlično ubacio u sredinu, a Pavlović prekrasnim pogotkom donio svojoj momčadi bod. Do kraja je bilo još prilika i s jedne i druge strane, ali oba vratara su pokazala svoju vrijednost, pa je utakmica završila bez pobjednika.

POLET (SK) - MLADOST ZABOK 1:1 (0:1)

SVETA KLARA: igralište Poleta, GLEDATELJA: 50, SUCI: Bertol, Vrbanec i Kordej.

STRIJELCI: 0:1 Krajačić 40', 1:1 Pavlović 71'.

POLET (SK): Kovač, Križić, Vojnović, Martinović, Vlatković, Gotovac, Pavlović, Orji, Gavranović, Ćavar, Lasić (53' Dajak). TRENER: Zoran Vukelić

MLADOST ZABOK: Mihovilić, Ma. Benčić, Šoštar, Mi. Benčić (75' Turk), Kotarski, Krajačić (83' Brezak), Tomek, Črnjević (30' Brezak), Škrlec, Žugec, Tepuš. TRENER: Stjepan Poljak