Lijepa pobjeda za Tondach

3. NL – centar: 33. kolo: Tondach – Trešnjevka 4:2

• SPORT 15.11_NOGOMET 4. NL SREDIŠTE SKUPINA A BOROVČAK ZABIO ZA SVA TRI BODA Franko Borovčak .JPG

Franko Borovčak

U 33. kolu 3. NL Centar Tondach je dočekao Trešnjevku. Tondach je pao potpuno na dno, nakon oduzimanja još jednog boda zbog nepravilnog nastupa igrača bez specijalističkog pregleda upisanog u aplikaciju Comet, u ovu je utakmicu ušao sa zadnjeg mjesta, u oproštajnoj utakmicu sezone pred domaćom publikom, koja će već na jesen opet gledati nastupe Tondacha u 4. NL središte skupina A. NO, oproštaj od lige na domaćem terenu bio je lijep, jer je Tondach stigao do pobjede protiv Trešnjevke. Domaćine je već u devetoj minuti u vodstvo doveo Franko Borovčak, da bi Marko Mlinarić u 24. minuti povisio na 2:0. Do odmora Trešnjevka se vraća u utakmicu, nakon što Vladimir Burić u 34. minuti smanjuje na 2:1 i to iz kaznenog udarca. No, vrlo brzo u nastavku Tondach opet odlazi na prednost dva gola, kada u 49. minuti na 3:1 povećava Karlo Frtalj. Karlo Josipović još jednom vraća neizvjesnost i to u 69. minuti, kada smanjuje na 3:2. No, u 82. minuti sve dileme rješava Frtalj i svojim drugim golom postavlja konačnih 4:2. Kako je pobijedila i Sava Strmec, Tondach je i pred zadnje kolo ostao na samom dnu, a u tom zadnjem kolu Tondach će gostovati kod Dinama (OO).

3. NL – centar, 33. kolo

TONDACH – TREŠNJEVKA 4:2 (2:1)

SUCI: Glavić, De Villa, Radić; GLEDATELJA: 100

STRIJELCI: 1:0 Borovčak 9', 2:0 Mlinarić 24', 2:1 Burić 34' 11m, 3:1 Frtalj 49', 3:2 Josipović 69', 4:2 Frtalj 82'

TONDACH: Martinec, Videk (56' Frančina), Kralj, Mlinarić (87' Kovjanić), Borovčak, Boronjek (87' Kolarić), Frtalj, L. Jurina (87' Bartolec), D. Bosec, R. Jurina (51' Hendija), Usmiani. trener: Mario Čehulić

TREŠNJEVKA: Szczuka, Crnjak (46' Grbeša), Miloshevski (46' Kelava), Agatić, Jančić, Tičak, Josipović, Kljajić (77' Gašparić), Mioč (77' Radovanović), Burić, Puklin; trener; Dario Jančić