Jesenje poraženo u polufinalu kupa regije zapad

Malonogometaši Jesenja nisu se uspjeli plasirati u finale kupa regije-zapad

Malonogometaši Jesenja nisu se uspjeli plasirati u finale kupa regije-zapad. Oni su kao domaćini u Stubici izgubili od Futsal Pule rezultatom 2:1. Bila je to jedna iznimna zanimljiva i dinamična utakmica koja je mogla otići i na jednu i na drugu stranu, a na kraju su više sreće imali gosti koji su poveli s 0:1 u 7. minuti preko Barišića. U 15. je minuti na 1:1 izjednačio Josip Jurić, a s tim se je rezultatom i otišlo na poluvrijeme. Nakon šestog akumuliranog prekršaja gostiju, priliku s 10 metara u 37. minuti dobio je Jurić, ali je pogodio vratnicu. Minutu kasnije gosti kreiraju kontru iz koje za konačnih 1:2 poentira Niko Vukmir. Probalo je Jesenje do kraja s Jurićem kao golmanom-igračem, ali rezultat se nije mijenjao, pa u finale kupa ide  Futsal Pula.

JESENJE – FUTSAL PULA 1:2 (1:1)

DONJA STUBICA: Gradska sportska dvorana, SUCI: Kramar (Varaždin) i Vecko (Koprivnica).

STRIJELCI: 0:1 Barišić 7', 1:1 Jurić 15', 1:2 Vukmir 38'.

JESENJE: Malogorski, Pasariček, Jurić, Rumbak, Banek, Jelovečki, Majić, B. Artić, M. Artić Tušek, Levak, Osredečki, Vidović. TRENER: Dino Kovač

FUTSAL PULA: Jamičić Bilić, Matković, Grbić, Barišić, Lorber, Urošević, Hrgota, Paus, Hasanbašić, Vukmir, Živadinović. TRENER: Marinko Mavrović