Jedan bod za Toplice 1

Odbojka, 3. HOL sjever: 5. kolo: Ludbreg 1 – Toplice 1

Odigrano je i 5. kolo 3. HOL sjever u kojoj se natječu i dva zagorska kluba. I dok je Bedex 1 u ovom kolu bio slobodan, Toplice 1 su gostovale kod Ludbrega 1. Gostovale i odigrale jako uzbudljivu utakmicu, punu preokreta, koja je na kraju otišla na stranu Ludbrega 1. Prvi set pripao je Ludbregu 1 sa uvjerljivih 25:10, no Toplice 1 se vraćaju i dobivaju drugi sa 25:21. U trećem setu repriza prvog, dakle domaće odbojkašice ga dobivaju sa 25:10, no u četvrtom slave Toplice 1 sa 25:22. Ipak peti set odlazi na stranu Ludbrega 1 sa 15:13.

Za Toplice 1 igrale su: Veronika Mužar, Leona Šoštarko, Matea Popović, Lana Horvatiček, Dora Halapir (kap.), Monika Kozjak, Vida Bastić i Ines Đurđan; trener Dario Zagvozda. Na ljestvici Bedex 1 drži treće mjesto sa 9 bodova, dok su Toplice 1 na petom mjestu sa 7 bodova. U 6. kolu na rasporedu je zagorski derbi, a domaćin će biti Toplice 1.