Ivančica minimalno poražena

4. NL – središte skupina A: 16. kolo: Sesvetski Kraljevec – Ivančica 1:0

U 16. kolu 4. NL središte, skupina A Ivančica je gostovala kod Sesvetskog Kraljevca. Proljetni početak i nimalo lagano gostovanje za Ivančicu, koja je u borbi za opstanak. Ekipa je pretrpjela dosta promjena, pa će sigurno trebati i vremena da sve sjedne na svoje mjesto. U prvom gostovanju nije se došlo do pozitivnog rezultata, no ostaje dojam da se može očekivati u proljeće više pobjeda. Utakmica je riješena u 19. minuti, kada je iz kaznenog udarca zabio Stipe Marić. Sa 1:0 se otišlo na odmor, a u nastavku mreže se nisu tresle. U 17. kolo Ivančica će u zagorskom derbiju gostovati kod Golubovca. Bit će to drugo uzastopno gostovanje na startu proljetnog dijela natjecanja, još teže od ovog prvog, no to gostovanje donosi i priliku za Ivančicu da pokuša iznenaditi Golubovec, jer to je tip susreta za koji volimo reći da ne može ništa izgubiti.