Ivančica do treće pobjede

4. NL – središte skupina A: 12. kolo: Ivančica – Polet (SK) 5:3

U 12. kolu 4. NL središte, skupina A Ivančica je dočekala Polet iz Svete Klare. U borbi za opstanak svaki je bod važan. Ivančica je jedine dvije pobjede uhvatila na domaćem terenu, pa se nadala da može do bodova i protiv Poleta. Nakon što gotovo pola sata nije bilo golova, krenula je prava golijada u kojoj je u 60-tak minuta palo čak osma golova, a koja je na kraju donijela i te kako važne bodova za Ivančicu. A nije krenulo dobro, jer su u 29. minuti poveli gosti, a zabio je Ivan Idžan. No, vrlo brzo Ivančica se vraća u utakmicu. Naime, u 32. minuti na 1:1 izjednačava Josip Kipa. Do odmora potpuni preokret, jer u 41. minuti Martin Poštek pogađa za 2:1. U nastavku, u 56. minuti Dino Ocvirek diže na 3:1 i približava domaćine pobjedi, no posao još nije gotov, jer Niko Vlatković u 72. minuti smanjuje na 3:2. No, u završnici utakmice pitanje pobjednika rješava Mario Šumiga, koji golovima u 75. i 86. minuti diže na ipak nedostižnih 5:2. U 2. minuti sučeve nadoknade Vlatković je svojim drugim golom smanjio na konačnih 5:3, no radost pobjede time nije smanjena. Ivančica je tako stigla do treće pobjede, a u 13. kolu već u petak gostovat će kod Prečkog.

4. NL – središte skupina A, 12. kolo

IVANČICA – POLET (SK) 5:3 (2:1)

SUCI: Vukasović, Zlomislić, Kovač  GLEDATELJA:

STRIJELCI: 0:1 Idžan 29', 1:1 Kipa 32', 2:1 Poštek 41', 3:1 Ocvirek 56', 3:2 Vlatković 72', 4:2 Šumiga 75', 5:2 Šumiga 86', 5:3 Vlatković 90+2'

IVANČICA: M. Nuli, Gorupec, L. Škvorc, Radiković, Šumiga (88' Havoić), D. Škvorc, Ocvirek, Kipa (66' Wane), Poštek (88' Crčić), Kurešić (66' Pezić), Žugec (82' J. Nuli); trener: Robert Tukač

POLET (SK): Malešević, Križić, Vojnović (66' M Pavičić), Martinović (79' Tetlo), I. Pavičić, Vlatković, Gotovac (66' Dajak), Idžan, Kolar (66' Hercigonja), Gavranović, Solga (46' Karajković); trener: Mario Gotovac