'Hara' pogodio iz slobodnjaka za tri boda

3. NL – centar: 25. kolo: Samobor – Gaj Mače 0:1

• -Tomislav Haramustek

strijelac Tomislav Haramustek

Gaj Mače u 25. kolu 3. NL centar na veliku subotu gostovao je kod Samobora. Domaćini su na ljestvici držali visoko peto mjesto, a gaj i dalje nije kompletan. No kako se lista igrača koji nedostaju smanjuje, tako Gaj izgleda sve bolje. To se i te kako osjetilo na ovom teškom gostovanju, koje je Gaj i po dojmu i rezultatski riješio u svoju korist. Gaj je bio bolja ekipa i u prvom poluvremenu, imao je izraženije prilike i već je na odmor trebao sa vodstvom, no rezultat nakon prvih 45 minuti ostao je početnih 0:0. U nastavku slična priča, s bitnom razlikom što je Gaj uspio zabiti i stići do sva tri boda. Strijelac je bio Tomislav Haramustek u 68. minuti i to iz slobodnog udarca. Tako je Gaj stigao do vrlo vrijedne pobjede, kojom se popeo na 8. mjesto sa 36 bodova, samo jedan manje od Segeste i Ponikvi, a baš Ponikve dočekuje u 26. kolu u nedjelju 16. travnja u 11 sati. Istina, Trešnjevka, koja ima bod manje, ima i utakmicu manje, jer će ovo kolo odigrati u srijedu, no da bi preskočila Gaj morat će pobijediti kod četvrtog Maksimira.