Gostujuća pobjeda Bedekovčine

3. HRL središte, skupina A: 9. kolo RK Metalac 2 – RK Bedekovčina 23:27

Rukometaši Bedekovčine odigrali su utakmicu 9. kola u 3. HRL središte skupina A. Bedekovčina je gostovala kod ekipe Metalac 2 i stigla do pete prvenstvene pobjede. Bedekovčina je povela od samog početka, a sredinom prvog poluvremena prednost gostiju sve je više počela rasti, pa se na odmor otišlo sa 10:16. U nastavku prednost se digla i na plus sedam, da bi potom ipak domaćini smanjili na konačnih 23:27. Dejan Končić sa 8, i Karlo Jurina sa 6 golova predvodili su Bedekovčinu, dok je Domagoj Matoic zabio 7 za domaćine. Bedekovčina je na 5. mjestu sa 10 bodova, a u 10. kolu dočekuje Zagoricu.

RK METALAC 2 – RK BEDEKOVČINA 23:27 (10:16)