Gaj bolji od Mladosti u prvom pripremnom ogledu

Gaj je ipak pokazao da je u ovom trenutku kvalitetnija momčad, što je z obzirom na rang i odlično

Unatoč vrlo ranoj fazi priprema Mladost i Gaj odigrali su vrlo zanimljivu pripremnu utakmicu u kojoj je Gaj pokazao više i zasluženo pobijedio rezultatom 2:0. Na samom uvodu u dobroj šansi za Mladost našao se Tumpić, no previše je oklijevao. Gosti su poveli u 5. minuti nakon što je Deak efketno volejem poentirao poslije ubačaja Posotnjskog s poludistance. Konačnih 0:2 postavio je u 28. minuti Cvrtila koji je odbijenu loptu nakon udarca Kovačića rutinirano spremio u mrežu. Gaj je stvorio još nekoliko šansi, od kojih je najopasnija bila ona kada je Šaban u 36. minuti pogodio gredu. Domaći su se trudili koliko su mogli, ali Gaj je ipak pokazao da je u ovom trenutku kvalitetnija momčad, što je z obzirom na rang i odlično.

U domaćim redovima nedostajali su Mihovilić, Borac, Tisanić, Kotarski i Knezić, dok kod gostiju nije bilo Tomeka, Brlečića i Bajsića. Za Gaj Mače je u drugom poluvremenu odigrao i stoper Marko Hadžić, koji je prošle sezone izborio prvu ligu s Hrvatskim dragovoljcem i čini se da bi mogao biti od velike koristi Gaju.

MLADOST - GAJ MAČE 0:2 (0:2)

ZABOK: igralište SC Zaseka, STRIJELCI: 0:1 Deak 5', 0:2 Cvrtila 28'.

MLADOST: F. Martinec, M. Martinec, Švaljek, Turk, Vedriš, J. Šoštar, Poljak, Tumpić, Črnjević, Vojaković, Iskrć. JOŠ SU IGRALI: Tkalec, Pavić, Brezak, Kahlina, Krajačić, Prtenjak, F. Šoštar, Poslek i Vranješ. TRENER: Ivan Zubić

GAJ MAČE: Bobinec, M. Benčić, Deak, Biškup, Vukadin, Kovačić, Postonjski, Kotarski, Haramustek, Cvrtila, Šaban. DRUGO POLUVRIJEME: Strahonja, T. Benčić, Krpanec, Sambol, Hadžić, Sedak, Čehulić, Krznar, Rihtar, Mutak, Kipa. TRENER: Vladimir Tuweg

Pojačan je promet na autocestama A1 Zagreb-Split-Ploče i A2 Zagreb-Macelj u oba smjera, Istarskom ipsilonu u smjeru graničnih prijalaza Kaštel i Plovanija, autocesti A7 GP Rupa-Rijeka u smjeru Rijeke te na pojedinim graničnim prijelazima. Povre...